تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 37 از 37
    S.H.Moradi آواتار ها
    S.H.Moradi آفلاين است همکار قدیمی
    سن کاربر
    36
    تشکر شده 15,497 بار در 2,642 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meti65 نمایش پست ها
    دوستان عزیز جناب آقای مرادی و ابی عزیز
    اگر من ناخواسته به کسی توهین کردم همینجا عذرخواهی میکنم منظور من این شما ندیده چطور میتونید کیفیت یه مارک رو زیر سوال ببرید من مارکهای متنوعی ارائه دادم مانند تایوان و کره و چین ضمنا مارک ال ای دی کری تقلبی نیز در بازار هست من در تمام مراحل از دوستان با تجربه ای چون شما در پیشرفت کارم بهره خواهم برد.خود جنس چین خوب و بد داره که جنس خوبش ر و میتوان استفاده کرد.:iran:

سلام
    جنس چین خوب و بد داره ولی همه ی خوب هاش مارک دار هستند مثل گوشی اپل، کتونی نایک، ماشین بی ام و، اسکیمر مارین سورس، و هزار تا مارک و مدل مختلف اما این چینی های تقلبی که تو بازار ایزان به وفور دیده میشه همشون فقط برای کلاه برداری از خلق الله هستند و لا غیر! من خدایی نکرده نمی خوام به شما تهمت بزنم چون اگر اینجوری فکر می کردم مطمئن باشید اجازه راه اندازی این تاپیک رو نمی دادم و یا اینکه تاپیک رو حذف می کردم! ولی باید خدمتتون عرض کنم که این ال ای دی ها به درد آکواریوم ریف نمی خورن شما هم اگر برای کسی راه اندازی می کنید نفرمایید برای ریف هستش چون یه مقدار ممکنه روزی که با این همه تلاش و سختی به دست میارید رو زیر سوال ببره
    شما که کل استان خوزستان رو پوشش میدید تا حالا برای یه نفر آکواریوم دار حرفه ای که چندین ساله آکواریوم آب شور داره و خودش آکواریوم رو راه اندازی کرده و از ریف های مختلف نگهداری می کنه سیستم ال ای دی راه اندازی کردید؟!! یا تمام مشتری هایی که داشتید تازه کار بودن؟!!
    اصلاً تعریف شما از نور خوب چیه ؟ منظورم اینه که نور خوب باید چه پارامترهایی رو داشته باشه؟
    شما برای یه آکواریوم 200 لیتری چه تعداد ال ای دی پیشنهاد می کنید ؟ و دلیل اینکه این تعداد رو پیشنهاد میدید چی هستش یعنی بر اساس چه معیاری هستش؟
    شما که می فرمایید ریف هاش خوب باز شدن مگه چند ساله که آکواریوم داری می کنید و می تونید تشخیص بدید که یه ریف تو بهترین وضعیت هستش؟ اگر همون ریف رو من تو آکواریومم داشته باشم و وضعیتش 10 برابر بهتر باشه اونوقت باز می تونید بگید نور سیستم شما خیلی خوبه؟؟!! اصلاً مشتری های شما که بندگان خدا به تازگی دارن سیستم راه اندازی می کنن با همچین معیاری آشنا هستند تا تصمیم درست رو بگیرن؟ و بدونن که چقدر حرف شما صحیحه.
    و هزار تا سوال دیگه که جواب همشون منتج به این نکته میشه که کسی که لامپ مخصوص آکواریوم ریف تولید میکنه و به مردم میفروشه :
    اولا باید خودش حرفه ای این کار باشه که بدونه برای یه آکواریوم چه مقدار نور و چه ال ای دی هایی از نظر لومن و وات لازمه و یا از یه الگوی خارجی نمونه لامپ ساخته شده کپی برداری کنه و دقیقاً همون رو با همون تعداد ال ای دی (از نظر وات و لومن) تولید کنه
    دوماً باید لامپ هاش رو از مارک های درجه ی یک دنیا مثل: cree - فیلیپس و یکی دو تا مارک دیگه که همشون سایت دارن و اطلاعات مربوط به لامپ هاشون تو سایت هاشون موجوده و یه شرکت مشخص و معروفی هستند استفاده کنه
    اصلاً خود همین تضمین دادن غلط محضه ! و یه مقدار حرف های شما رو زیر سوال میبره!! شما این تضمین رو بر چه اساسی میدید؟؟!!! چه جوری من می تونم ثابت کنم نور شما باعث خراب شدن مرجان های من شده؟! شما به راحتی می تونید از زیر چنین تضمینی شونه خالی کنید! اصلاً کدوم شرکت لامپ ساز رو شما دیدید که در مورد سالم موندن ریف ها تضمین بده؟؟!! این اتفاق ها فقط تو ایران میوفته!
    به نظر من شما که دارید این همه زحمت می کشید و با مشقت تمام که من می دونم چقدر سخته لامپ های به این زیبایی رو می سازید نون حلال خودتون رو با دادن اطلاعات غلط به مشتری ها دچار شبهه نکنید! لامپ های شما فقط برای آکواریوم های فیش اونلی مناسب هستند و نه آکواریوم ریف!
    و یا اینکه اقدام به واردات لامپ های درجه ی یک مثل cree کنید در این صورت من خودم هم به شما سفارش ساخت میدم
    موفق باشید
    Life is like a pathway of untrodden snow Be careful how you step in it for every mark will show

2. 11 کاربر مقابل از S.H.Moradi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mostafa 1362 4 5 آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.Moradi نمایش پست ها

سلام
    جنس چین خوب و بد داره ولی همه ی خوب هاش مارک دار هستند مثل گوشی اپل، کتونی نایک، ماشین بی ام و، اسکیمر مارین سورس، و هزار تا مارک و مدل مختلف اما این چینی های تقلبی که تو بازار ایزان به وفور دیده میشه همشون فقط برای کلاه برداری از خلق الله هستند و لا غیر! من خدایی نکرده نمی خوام به شما تهمت بزنم چون اگر اینجوری فکر می کردم مطمئن باشید اجازه راه اندازی این تاپیک رو نمی دادم و یا اینکه تاپیک رو حذف می کردم! ولی باید خدمتتون عرض کنم که این ال ای دی ها به درد آکواریوم ریف نمی خورن شما هم اگر برای کسی راه اندازی می کنید نفرمایید برای ریف هستش چون یه مقدار ممکنه روزی که با این همه تلاش و سختی به دست میارید رو زیر سوال ببره
    شما که کل استان خوزستان رو پوشش میدید تا حالا برای یه نفر آکواریوم دار حرفه ای که چندین ساله آکواریوم آب شور داره و خودش آکواریوم رو راه اندازی کرده و از ریف های مختلف نگهداری می کنه سیستم ال ای دی راه اندازی کردید؟!! یا تمام مشتری هایی که داشتید تازه کار بودن؟!!
    اصلاً تعریف شما از نور خوب چیه ؟ منظورم اینه که نور خوب باید چه پارامترهایی رو داشته باشه؟
    شما برای یه آکواریوم 200 لیتری چه تعداد ال ای دی پیشنهاد می کنید ؟ و دلیل اینکه این تعداد رو پیشنهاد میدید چی هستش یعنی بر اساس چه معیاری هستش؟
    شما که می فرمایید ریف هاش خوب باز شدن مگه چند ساله که آکواریوم داری می کنید و می تونید تشخیص بدید که یه ریف تو بهترین وضعیت هستش؟ اگر همون ریف رو من تو آکواریومم داشته باشم و وضعیتش 10 برابر بهتر باشه اونوقت باز می تونید بگید نور سیستم شما خیلی خوبه؟؟!! اصلاً مشتری های شما که بندگان خدا به تازگی دارن سیستم راه اندازی می کنن با همچین معیاری آشنا هستند تا تصمیم درست رو بگیرن؟ و بدونن که چقدر حرف شما صحیحه.
    و هزار تا سوال دیگه که جواب همشون منتج به این نکته میشه که کسی که لامپ مخصوص آکواریوم ریف تولید میکنه و به مردم میفروشه :
    اولا باید خودش حرفه ای این کار باشه که بدونه برای یه آکواریوم چه مقدار نور و چه ال ای دی هایی از نظر لومن و وات لازمه و یا از یه الگوی خارجی نمونه لامپ ساخته شده کپی برداری کنه و دقیقاً همون رو با همون تعداد ال ای دی (از نظر وات و لومن) تولید کنه
    دوماً باید لامپ هاش رو از مارک های درجه ی یک دنیا مثل: cree - فیلیپس و یکی دو تا مارک دیگه که همشون سایت دارن و اطلاعات مربوط به لامپ هاشون تو سایت هاشون موجوده و یه شرکت مشخص و معروفی هستند استفاده کنه
    اصلاً خود همین تضمین دادن غلط محضه ! و یه مقدار حرف های شما رو زیر سوال میبره!! شما این تضمین رو بر چه اساسی میدید؟؟!!! چه جوری من می تونم ثابت کنم نور شما باعث خراب شدن مرجان های من شده؟! شما به راحتی می تونید از زیر چنین تضمینی شونه خالی کنید! اصلاً کدوم شرکت لامپ ساز رو شما دیدید که در مورد سالم موندن ریف ها تضمین بده؟؟!! این اتفاق ها فقط تو ایران میوفته!
    به نظر من شما که دارید این همه زحمت می کشید و با مشقت تمام که من می دونم چقدر سخته لامپ های به این زیبایی رو می سازید نون حلال خودتون رو با دادن اطلاعات غلط به مشتری ها دچار شبهه نکنید! لامپ های شما فقط برای آکواریوم های فیش اونلی مناسب هستند و نه آکواریوم ریف!
    و یا اینکه اقدام به واردات لامپ های درجه ی یک مثل cree کنید در این صورت من خودم هم به شما سفارش ساخت میدم
    موفق باشید
    سلام
    من نور برای ریف میخوام
    راستش اکواریم اب شور داشتم حدودا 10 سال شد
    توش ماهی داشتم و هیچ مشکلی نداشتم ولی ریف شقایق نموندن
    شقایق بدبختم رفت تو اسکیمر کلا تیک تیک شد
    ریف هم بعد از 3 ماه از وسط شروع به مردن کردن کلا مرده بعد 1 ماه
    حدودا 8 ماه قبل رفتم دوتا ماهی گرفتم بدون قرنتینه انداختم تو اکواریم
    بعد ماهیها شروع به مریض شدن کردن
    اول زیر پولکها بلند میشد زیر پولک ها خونی میشد بعد از این رو سرشون سوراخ سوراخ میشد میمردن
    تنها نکته جالبش هم این بود که این نوع مردن نوبتی بود تا اخریش که از بچگیش که چند سال داشتم مریض شده مرد
    هیچکس هم علتش نفهمیده
    قرص هم بهشون دادم انم خیلی زیاد ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم
    فعلا تعطیلش کردم تا درست حسابی وسایل تهیه کنم و بشورمش
    نمیدونم با اب داغ بشورم نتیجه میده که مریضی از بین بره یا نه
    حالا اولین کارم اینه که یک سیستم نوری درست حسابی بگیرم
    که حداقل بتونم لذت داشتن ریف ببرم
    امیدوارم کمکم کنید
    راستی چون اکواریم من مال 10 سال قبل براش خروجی اب برای رفرنجیوم این چیزهایه جدید نداره
    میخوام این وسیله جدیدی که زیر اکواریم هست درست کنم
    و اکواریم هم سوراخ کنم

با تشکر

4. 3 کاربر مقابل از mostafa 1362 4 5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

S.H.Moradi آواتار ها
    سن کاربر
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa 1362 4 5 نمایش پست ها
    سلام
    من نور برای ریف میخوام
    راستش اکواریم اب شور داشتم حدودا 10 سال شد
    توش ماهی داشتم و هیچ مشکلی نداشتم ولی ریف شقایق نموندن
    شقایق بدبختم رفت تو اسکیمر کلا تیک تیک شد
    ریف هم بعد از 3 ماه از وسط شروع به مردن کردن کلا مرده بعد 1 ماه
    حدودا 8 ماه قبل رفتم دوتا ماهی گرفتم بدون قرنتینه انداختم تو اکواریم
    بعد ماهیها شروع به مریض شدن کردن
    اول زیر پولکها بلند میشد زیر پولک ها خونی میشد بعد از این رو سرشون سوراخ سوراخ میشد میمردن
    تنها نکته جالبش هم این بود که این نوع مردن نوبتی بود تا اخریش که از بچگیش که چند سال داشتم مریض شده مرد
    هیچکس هم علتش نفهمیده
    قرص هم بهشون دادم انم خیلی زیاد ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم
    فعلا تعطیلش کردم تا درست حسابی وسایل تهیه کنم و بشورمش
    نمیدونم با اب داغ بشورم نتیجه میده که مریضی از بین بره یا نه
    حالا اولین کارم اینه که یک سیستم نوری درست حسابی بگیرم
    که حداقل بتونم لذت داشتن ریف ببرم
    امیدوارم کمکم کنید
    راستی چون اکواریم من مال 10 سال قبل براش خروجی اب برای رفرنجیوم این چیزهایه جدید نداره
    میخوام این وسیله جدیدی که زیر اکواریم هست درست کنم
    و اکواریم هم سوراخ کنم

با تشکر

سلام
    شما که می خواهید سیستم رو از اول راه اندازی کنید بهتره آکواریوم رو هم نو بسازید هم دردسرش کمتره و هم احتمال خراب شدن چسب آکواریوم قبلی زیاده بهتره یه آکواریوم جدید با مشخصات دلخواه و سیستم درست بسازید و راه اندازی کنید
    لطفاً ادامه ی بحث رو در بخش های مربوط به هر کدوم ادامه بدید. نور هم بخش مربوط به خودش رو داره
    موفق باشید
    Life is like a pathway of untrodden snow Be careful how you step in it for every mark will show

6. 6 کاربر مقابل از S.H.Moradi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

meti65 آواتار ها
    meti65 آفلاين است کاربر معمولي
    زندگی آرام در کنار اقیانوس خانگی
    سن کاربر
    27
    تشکر شده 85 بار در 47 ارسال

سلام و عرض ادب آقای مرادی چرا آیکون های آپلود برای من حذف شدن و امکان آپلود عکس برای من وجود نداره؟؟؟؟؟؟///؟

S.H.Moradi آواتار ها
    سن کاربر
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط meti65 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب آقای مرادی چرا آیکون های آپلود برای من حذف شدن و امکان آپلود عکس برای من وجود نداره؟؟؟؟؟؟///؟
    سلام فقط مشکل شما نیست سایت یه مقدار مشکل داره!!!

9. 2 کاربر مقابل از S.H.Moradi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

meti65 آواتار ها
    سن کاربر
    27

با تشکر ولی اخه آیکونهای آپلود اصلا وجود ندارند؟؟؟؟

meti65 آواتار ها
    سن کاربر
    27

سلام بر دوستان عزیز
    اینم یه سیستم برای یک تانک پر از ریف 120 . 40 . 60
    عکسهای خود تانک رو بعد از نصب میزنم.

12. 5 کاربر مقابل از meti65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sasha sar آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 10 بار در 7 ارسال

باسلام خدمت دوست عزیز وتمامی اهالی تالار.ببخشید میخواستم بدنم شما که کار ال ای دی انجام میدیدتایمر وسیستم کنترل ال ای دی روهم دارین یا کار میکنید.اگه کارمیکنید میشه لطفا یه توضیحاتی درموردش بدین.باسپاس:hi_2:

meti65 آواتار ها
    سن کاربر
    27

دوستان ال ای دی های کری هم موجود هست در صورت نیاز اعلام کنید که به یه حدی برسه که بتونم سفارش بدم

mmehdi_asadi آواتار ها
    mmehdi_asadi آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 39 بار در 27 ارسال

با سلام
    اقا متی یه سوال این ال ای دی هاتون که با مارک سیول هست وقتی میسازین ما از کجا میتونیم تشخیص بدیم که ال ای دی چینی بازاری نیست؟

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk

meti65 آواتار ها
    سن کاربر
    27

سلام و عرض ادب
    از کیفیت و ماندگاری بالا
    متاسفانه روی ال ای دی
    مارک نداره

mmehdi_asadi آواتار ها
    mmehdi_asadi آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 39 بار در 27 ارسال

الان چه مارکی داری جعبه هم نداره پس چه جوری میاد فرق ظاهریش با بازاریا چه جوری مشخص میشه

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk

reeflike آواتار ها
    reeflike آفلاين است کاربر خوب
    سن کاربر
    25
    تشکر شده 1,483 بار در 584 ارسال

سلام دوستانی که از ال ای دی استفاده کردند میخوام بدونم چه تفاوتی بین ال ای دی های با کلوین یکسان مثلا از مارک epled و ادیسون و کری احساس کردین؟
    اختلاقی که واقعا احساس کردید بیان کنید.
    ارادتمند شما
    شهریار
    عکسهای اکواریوم من
    http://www.forum.niksalehi.com/showthread.php?t=78718>:w<

selka آفلاين است تازه وارد
    selka
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    آقای مرادی من برای نور تانکم که ابعادش 120*60*75 هستش می خوام از led استفاده کنم بنظر شما از چه تعداد لامپ با چه ترکیب رنگی استفاده کنم بهتره؟
    البته بهترین led که تونستم توبازار پیدا کنم 11500 کلوین 120 لومن چینی هستش

meti65 آواتار ها
    سن کاربر
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin givi نمایش پست ها
    بنده خیلی وقته تو این فروم هستم و از مطالب استفاده میکنم اما پست نمیزارم ولی واقعا دیگه نتونستم تحمل کنم..... من نه جناب مرادی رو دیدم نه میشناسمشون اما به عنوان کسی که 10 11 سال تجربه آب شور داشته واقعا متاسفم که ایشون رو اینگونه زیر سوال می برید و بهشون تهمت میزنید.!!!!!!!!! یعنی شما در زمینه ال ای دی اطلاعات کامل دارید؟!؟! برای اطلاعتون باید بگم که ال ای دی های حرفه ای آب شور مثل اکوکزاتیک اصلا به هیچ وجه وارد ایران نمیشه...!
    سلام دوستان
    ال ای دی مارک کری با مارک برجسته روی پاور برام رسیده
    ۳وات ۱۱ تومان
    ۵ وات ۱۵ تومان
    ۱۰ وات ۳۲ تومان
    جهت خرید به شماره ۰۹۳۸۰۵۶۳۰۷۸ پیامک دهید.تعداد محدود.

سید جواد احمدی آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    28
    تشکر شده 8 بار در 5 ارسال

سلام خدمت دوستان و استاد گرامی اقای مرادی.من یه واریوم اماده ماهیران مدل tl550دارم که متاسفانه بخاطر افت ولتاژمنطقه لامپای فابریک اکواریوم روشن نمیشن.ممنون میشم راهنمایی کنیدچند عدد ال ای دی هفت وات رو تانکم نصب کنم؟چند تا سفید چند تا ابی؟ال ای دیهای زیادی دیدم ولی رو هیچکدومشون مقدار کلوین و لومنش درج نشده بود.ایا هفت وات مناسبه؟حجم تانکم حدود 120 الی 150لیتره و ابعادش 51 57 67.در ضمن میخوام ریف هم داشته باشم تو تانکم.ممنون میشم جواب بدین چون واقعا یک ماهه از هر کی سوال میپرسم جواب درستوحسابی بهم نمیدن.با تشکر
    ویرایش توسط سید جواد احمدی : August 26th, 2014 در ساعت 03:29 AM

sobyyy آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

ممنون از مطالبی که قرار دادید
    ثبت شرکت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12